4 Haziran 2016 Cumartesi

cettua exfoliating foot mask

               CETTUA CLEAN AND SİMPLE EXFOLİATİNG FOOT MASK
                                          peeling etkili ayak maskesi

arkadaşlar herkese tekrar merhaba ;
         evet evet bu harika maskeyi anlatmak için sabırsızlanıyorum bir kez deneyimledim ve harika gidip bol bol stokladım gelelim şimdi maskemize;
kalınlaşmış ve sertleşmiş topuk ve ayak derisini cildi tahriş etmesen soyarak ayağa bakım yapan bir maskeden bahsediyorum arkadaşlar sizinde benim bi topuklarınızda çatlak ve serleşmeler varsa evett şimdi bu resimlerle neden bu kadar sevdiğimi anlayacaksınız çünkü ayağım tüm ölü deriden kötü görünümden çatlaklardan sağlıklı görünüşünden kurtuldu çok sevdim ve devamlı kullanmayı düşündüğüm ürünlerden biri oldu.

evet paketin içinden ayağınıza giymeniz için ağzı kapalı 2 adet çorap şeklinde içi sıvı ile dolu dışı plastik maskeler çıkıyor.

maskeyi ayağınıza giydikten sonra bir saat bu şekilde bekliyorsunuz.bir saatin sonunda maskeyi ayağınızdan çıkarıp bol su ile duruluyorsunuz. ben ayağımı yıkadıktan sonra herhangi bir krem yada soyulmalar bitene kadar ayağıma herhangi bir işlem yapmadım.

maskeyi yaptıktan 5 gün sonra ayağımda soyulmalar başladı resimde görmüş olduğunuz 8-9 gün sonrası evet harika bir şekilde kalınlaşmış ayak derisini soyuyor hiç bir şekilde acı hissetmedim ve ayağı zorla soymadım kendiliğinden hepsi soyuldu hatta soymayı kolaylaştormak isterseniz banyoda ayağınıza değirileriniz iyice yumuşamış olduğunda ponza yada ayak törpüleri ile yıkayabilirsiniz bu işlemi kolaylaştırıyor.
ayak maskesini yaptıktan yaklaşık 11-12 gün sonrası artık altlarda dökülmeler bitti ayağın üst kısımları döküldü ben sonderce sevdim bu işlemi.
maske yaptıktan 15 gün sonra ayağımdaki deri soyulmalarının tamamı bitti ben tatile gittim geldikten sonra bile ayak ve özellikle topukların süperdi herhangi bir tahriş yada allerjen bir durum olmadı türkiyeye geldikten sonra ayağıma ''cettua foot mask'' ını yaptık bu da aynı şekilde ayağa çorap gibi giyiliyor fakat içinde asit yada benzeri bir şey yok aksine nemlendirici krem var çatlamış ve kuru ayaklar için nemlendirici bakım maskesi ben bunu da sevdim.
evet ikiğ maskenin sonunda ayak ve topuklarımın geldiği son durum ve ben bundan oldukça memnun kaldım maskeleri eve stokladım yaz mevsiminde ihtiyaç duydukça yapmayı düşünüyorum.
                                                  sevgiler zeynep....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder